Atrakcyjne oferty OC / AC

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

Aktualności

  • 03.2016

Potrzebujesz pożyczki? 
Zapraszamy już dzisiaj. 
Minimum formalności.
Szybka decyzja.

  • 02.2016

ERIE Z UBEZPIECZENIEM

Już w 5 województwach rozpoczęły się ferie zimowe, za chwile ruszają kolejne. Przygotowując się do wyjazdu na ferie, pamiętaj o ubezpieczeniu siebie i najbliższych. Ubezpieczenie turystyczne pozwala objąć ochroną zarówno podróż zagraniczną, jak i krajową.

  • 05.2015

Nowe przepisy dotyczace mandatów za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na terenie zabudowanym. Od Maja za złamanie tego przepisu będzie odbierane prawo jazdy na 3 miesiące. Nie będzie konieczne zdawanie powtórnie egzamin.

Kredyty gotówkowe

Nie spodziewane wydatki często spadają na nas w najmniej oczekiwanym momencie. Pożyczki gotówkowe to najpopularniejsza forma pomocy finansowej nie tylko na rynku bankowym, ale i wśród znajomych lub rodziny. 

Jednak w tych coraz trudniejszych czasach, gdy zdaje się, że kryzys jednak do naszego kraju zawitał coraz trudniej jest uzyskać pomoc od przyjaciół i członków rodziny ponieważ coraz więcej osób ma problemy z własną płynnością finansowa. W takiej sytuacji można zwrócić się o przyznanie kredytu gotówkowego do banku. Jednak aby mieć stuprocentową pewność, że wybrało się możliwie najlepszą – czyli najtańszą ofertę trzeba porównać ich co najmniej kilka.


Dokonanie takiego porównania metodą tradycyjną, czyli chodząc od jednego banku do drugiego jest niezwykle praco- i czasochłonne.                                                                                 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy porównanie kilkunastu ofert w jednym miejscu.


W naszej ofercie posiadamy produkty wiodących instytucji finansowych: 

Produkty Bankowe