Atrakcyjne oferty OC / AC

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

Aktualności

  • 03.2016

Potrzebujesz pożyczki? 
Zapraszamy już dzisiaj. 
Minimum formalności.
Szybka decyzja.

  • 02.2016

ERIE Z UBEZPIECZENIEM

Już w 5 województwach rozpoczęły się ferie zimowe, za chwile ruszają kolejne. Przygotowując się do wyjazdu na ferie, pamiętaj o ubezpieczeniu siebie i najbliższych. Ubezpieczenie turystyczne pozwala objąć ochroną zarówno podróż zagraniczną, jak i krajową.

  • 05.2015

Nowe przepisy dotyczace mandatów za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na terenie zabudowanym. Od Maja za złamanie tego przepisu będzie odbierane prawo jazdy na 3 miesiące. Nie będzie konieczne zdawanie powtórnie egzamin.

UbezpieczeniA komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne stanowią pakiet ubezpieczeń, który powinien posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego. Jeżeli więc chcesz być pełnoprawnym użytkownikiem szos, przede wszystkim musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W przeciwnym razie narażasz się na konsekwencje prawne i finansowe, wynikające z niedopełnienia obowiązku ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów.   Ubezpieczenie OC - w rozwinięciu jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Polisa ta jest obowiązkowa dla wszystkich pojazdów mechanicznych dopuszczonych do ruchu. W jej ramach ubezpieczyciel gwarantuje pokrycie wszystkich roszczeń finansowych osób poszkodowanych przez Ciebie wskutek wypadku na drodze.

Ubezpieczenie AC - auto-casco - jest to dobrowolne ubezpieczenie pojazdu od kradzieży, wypadku. W ramach umowy ubezpieczenia firma asekuracyjna zobowiązuje się pokryć koszty naprawy Twojego pojazdu, jeśli byłeś sprawcą wypadku czy w razie kradzieży auta wypłaci pieniądze stanowiące równowartość sumy ubezpieczenia (wartość samochodu, którą określiłeś w polisie). Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują z reguły kilka wariantów ubezpieczeń. Pozwala to na dostosowanie oferty do twoich indywidualnych wymagań.Assistance - ubezpieczenie gwarantuje Ci pomoc techniczną i medyczną w razie wypadku, awarii pojazdu lub jego kradzieży. Polisa pokryje także koszty zakwaterowania, jeżeli naprawa pojazdu będzie się przedłużać a nawet za transport chorych do szpitala. Zgłoszenia na assistance przyjmowane są 24 H.