Posted by admin on Styczeń - 23 - 2014 | Możliwość komentowania W jaki sposób zaoszczędzić na prowadzeniu firmy? została wyłączona

Dzisiaj podatki są dużym problemem. Choć wszyscy wiemy, że tak czy siak podatki trzeba zapłacić, to jednak nikt nie powie, iż są one bardzo niskie. Są wysokie. Szczególnie bardzo negatywny wpływ dużego opodatkowania można zauważyć w Polsce. Bo choć tak naprawdę są takie kraje, w których podatki są wyższe, to jednak należy zwrócić uwagę, że we wszystkich przypadkach ważną rolę odgrywa historia. Czyli na przykład Dania najpierw była zamożna, a dopiero potem zostały wprowadzone dużo wyższe podatki. I właśnie dlatego są w naszym kraju aż tak wielkie kłopoty z prowadzeniem firmy.
Można powiedzieć, że strzałem w dziesiątkę jest optymalizacja składek zus – dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorca ma możliwość lepiej radzić sobie z wydatkami na firmę. Oczywiście mowa tutaj o otworzeniu firmy w Anglii. Zasadniczo zus w anglii jest sporo niższy, aniżeli w Polsce, więc to wyraźnie pokazuje, że jeśli chcemy lepiej radzić sobie ze wszystkim, w naprawdę każdym przypadku powinniśmy doceniać Anglię. Oczywiście nie powinniśmy zakładać, że Anglia to kapitalistyczny raj. To po prostu całkiem normalny kraj.

Related Posts

Comments are closed.